06 Temmuz 2015

Turkcell Bilgim Dışında Adıma Hat Açılmış...

Turkcell bilgim olmadan benim adıma hat açmış ve doğuş üniversitesi Portal Hukuk Bürosu tarafından icra ihbarnamesi gönderilmiş, 3 gün içerisinde ödeme yapılmadığı takdirde icra işlemlerinin başlatılacağı yazıyor ve kağıtta ne konuya ait telefon numarası var ne de detaylı açıklama, ben Turkcelli artık aramayacağım çünkü bundan önce de eski eşim kendi için benim adıma hat almış faturasını ödememiş benim adıma borç çıkartıldı.

Neyse ki ödeme yaptığı için sorun çözüldü fakat Turkcell'in bayileri gerçek şahıslar yanında olmadan adına hat düzenleyip veriyorlar. Ben bundan sonra ki süreci sonuna kadar bekleyeceğim ve imza tespitine kadar bu işin üzerine gideceğim, bakalım o zaman ne olacak?

Nur 187 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Müşterimizi 08.07.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön