17 Ekim 2016

Turkcell Bilgim Dışında Adıma Açılıp Kullanılan Hat.

E devlet' e bir bakıyorum ve adıma acılı bir hat ve biri tarafından kullanılıyor. Bu kişi hırsız mı, dolandırıcı mı, terörist mi kim bilir ne? Nasıl bir firmasın sen Turkcell? Bu ne ne saygıdan uzak bir hareket... Bu hareketiniz bir insanı ne duruma sokacağını bilmeyecek ve düşünmeyecek kadar para düşkünüsünüz. Bu hareketinden dolayı savcılığa hem o kişi, hem de Turkcell aleyhine suç duyurusunda bulunacağım. Sen misin büyük firma? Siz sadece kurumsallıktan uzak ve insanları zor duruma düşüren bir firmasınız. Benim kimliğim ve imzamı kullanarak kime hat veriyorsunuz siz? Bunun bedelini ödeyeceksiniz.

Hayrettin 135 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirttiğiniz hattınız ile ilgili inceleme yapılabilmesi için irtibat numaranızı da içeren imzalı dilekçe ve kimliğinizi [email protected] adresine göndermeniz durumunda memnuniyetle yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön