17 Ekim 2016

Turkcell Bilgim Dışında Açılan Hatlar Yüzünden İcraya Verdi!

Benim adıma benim hiçbir şekilde haberim olmadan (Turkcell) belirttiğim kuruluş beni icraya veriyor (Gmu Hukuk Bürosu) tarafından. Tekrardan söylüyorum benim adresime hiçbir şekilde tebligat ya da adıma ait borç gelmedi. Ailevi nedenlerden dolayı 2 sene başka şehre teyzemin yanına yerleşmiştim Gaziantep'te ikamet ettiğimiz yerden ise ailem taşınmıştır. Turkcell kuruluşu benden toplam yasal takip borcu ile 500.00 TL para talep etmektedir. Benim ödeyecek durumum yok 01.02.17 tarihinde askerim. Şuanda da asgari ücretle çalışıyorum. Benim adıma ait yasal takibin kaldırılmasını rica ediyorum, sadece benim ödeyeceğim miktar; aksi takdirde yine beyan ediyorum benim hiçbir şekilde borçlardan haberim yok, belirttiğim gibi adıma ait 3 aylık borç faturalandırılmış onları karşılayabilirim ve ben benim adıma açılan yasal takip borcuna itiraz ediyorum.

Yaşar 547 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 20.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Yaşar18 Ekim 2016

    ben bugün borcumu ödedim Turkcell bayisinden ama icra kalkmadı icranın kalkmasını talep ediyorum

  • Turkcell Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön