05 Kasım 2014

Turkcell Bilgim Dışında Açılan Hatlar!

Yukarıda belirtmiş olduğum hatlar bilgim dışında açılmış olup konu ile ilgili 21/10/2014 tarihinde Ankara adliyesinde gerekli C.Başsavcılığına 2014/139808 soruşturma no ile şikayette bulundum. Turkcell'e ve BTK'ya dilekçemin örneklerini gönderdim ve soruşturma sonuçlanana kadar ödemelerin durdurulması diye fakat bugüne kadar Turkcell'den herhangi bir olumlu yanıt gelmediği gibi iki adette fatura ödemesi gönderdiler. Ben bilgim dışında açılan hatları ve bunlara ait hiçbir ödemeyi kabul etmiyorum çünkü fatura ortada yok ben hiçbir hizmet satın almadım Turkcell kendi hatası olan konu hakkında çok duyarsız zaten itirazları yarın yapacağım.

Melih 266 Okunma

Cevaplar

  • Melih 10 Kasım 2014

    Çözüm odaklı olmalı yapılan işlemler basma kalıp kelime oyunlarıyla değil

  • Turkcell Temsilcisi08 Kasım 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön