Turkcell Bilgim Dışında Açılan 3 Hat Var İsmim Kara Listeye Alınmış!

Özgür Ö. |

Telefonuma Turkcell uygulaması yüklediğimde 2014 10. ayında adıma kayıtlı 3 numara daha olduğunu gördüm. Müşteri hizmetlerini arayarak ihbarda bulundum. Zaten hatların kapalı olduğunu sorun olmayacağını söylediler. 21.12.2014 tarihinde profesyonel 1000 tarifesine geçmek üzere bayiye gittim.

Sahte evrak kaydı bulunduğunu ve benim kara listede olduğumu söylediler. İhbarı yapanın zaten ben olduğumu söyledim. Dilekçe yazıldı sorun çözülmedi. 06.01.2015 tarihinde tekrar dilekçe yazıp gönderdim, yine çözüm sağlanmadı. Mart ya da Nisan ayında bayiden bir dilekçe daha yazdım, yine sonuç alınmıyor. Hatların açık olup olmadığı yahut yasa dışı yollarda kullanılıp kullanılmadığı konusunda bir bilgim yok.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özgür Ö.
  15 Haziran
  09:56

  Turkcell uygulaması yüklediğimde 2014 10. ayında adıma kayıtlı 3 numara daha olduğunu gördüm. Müşteri hizmetlerini arayarak ihbarda bulundum. Zaten hatların kapalı olduğunu sorun olmayacağını söylediler. 21.12.2014 tarihinde profesyonel 1000 tarifesine geçmek üzere bayiye gittim.

  Sahte evrak kaydı bulunduğunu ve benim kara listede olduğumu söylediler. İhbarı yapanın zaten ben olduğumu söyledim. Dilekçe yazıldı sorun çözülmedi. 06.01.2015 tarihinde tekrar dilekçe yazıp gönderdim, yine çözüm sağlanmadı. Mart ya da Nisan ayında bayiden bir dilekçe daha yazdım, yine sonuç alınmıyor. Hatları hangi bayiden açtıklarını bilmiyorlar, çözüm sağlanmıyor.

 • Özgür Ö.
  08 Haziran
  09:07

  Hiçbir çözüm sağlanmamıştır, hattımı taşıtarak çözümü sağlayacağım! ! Turkcekk taahhütlü kampanyalar için sahte evrakla üzerime hat açılsaudı şu an çözüm konusunda yardımcı olamıyoruz diye telefon taksiti ödetecekti. Örneklerin olduğunu bayiler kabul ediyor, ben şanslıymışım.

 • Özgür Ö.
  02 Haziran
  16:24

  Geçiçi çözüm sağlama konusunda yardımcı olmak için talepte bulunulacağı söyleniyor. Kesin bir şey söyleyemeyiz deniliyor. Müşterimizle görüşme sağlanmıştır yazsanız ne olacak?

 • 02 Haziran
  14:55

  Müşterimiz ile 02.06.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 02 Haziran
  13:29

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.