13 Şubat 2013

Turkcell Bilgilerimiz Güncel Olmasına Rağmen Hattım Taşınmadı!

Hat taşıma işlemi aylar önce yapmamıza rağmen, bilgi güncellemesinin yapılmasını Turkcell sms yoluyla bize bildirdi, aksi takdirde hattın kapanacağı bize iletildi. Bunun üzerine Bilgilerimin güncellemesi için Karum İş merkezi içerisinde Atılım İletişim (bayi kodu:00638-00060) da K. hanım aracılığıyla bilgilerin güncellemesini yaptım, yalnız bir kaç gün sonra hattım kapandı.

Hattımın açılması için yine aynı bayi ve yine aynı kişiyle görüştüğüm zaman, hattın açılması için tekrar bilgi güncellemesinin yapılması gerektiğini söylediler. tekrar güncelleme yaptım yalnız hattım hala açılmadı. Bayi ise şu an geri çekildi, bayi kaynaklı sıkıntı değil deniyor. Yalnız ben hattımı kullanamıyorum.

Can 52 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2013

    Bayi aracılığı ile yapılan başvuruya istinaden evraklar üzerinden incelemeler sağlanmış ve işlemler 13.02.2013 tarihinde tamamlanmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön