19 Ekim 2016

Turkcell Bilgilendirmede Eksik Kalıyor!

1000 sarı puanımla aylık Facebook paketi yapıyorum. Kullanmaya başlıyorum bir bakıyorum. Bakiyemden 3 TL düşmüş müşteri hizmetlerini arıyorum siz başka sitelere girmişsinizdir diyerek suçlu çıkartılmaya çalışılıyorum. Size bir link gönderiyorum buradan girin deniliyor giriyorum ve yine 3 TL düşüyor. Bakiyemden zaten para kalmadı.

Artık anlamadığım şu 3 TL günlük internet kullanımına 300 mg hediye geliyormuş. Böyle bir bilgilendirmeyi ne müşteri temsilcisi yaptı ne mesajla tarafıma iletildi iş işten geçtikten sonra bana kısa mesaj geliyor aşağıdaki dosyada eklidir ben kesinlikle sürekli mağdur edildim. Benden haksız alınan liraların hattıma geri yüklenmesini talep ediyorum!

Uğur 330 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimizin BTK'ya ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 19.10.2016 tarihinde e-posta ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön