02 Mayıs 2013

Turkcell Bilgilendirme Yapmama!

4 gb kotalı vınn kullanmakta iken sözleşmem bittiği için turkcell den arandım ve 5 gb kotalı vınna geçersem 34. tl. ile aynı şartlarda konuşabileceğimin belirtilmesi ile geçiş yaptım. fakat geçiş sırasında sözleşme süresi ve sözleşme iptalinde şahsıma herhangi bir sözleşme cayma bedelinden bahsedilmedi.

Daha sonra hattımın iptali için Sakarya arabul bayine gittiğimde 01.05.2013 günü cayma bedelinden 90 tl. turkcell müşteri hizmetlerinden ise 2 mayısta 73 tl lik cayma bedeli yansıtılacağı bildirildi. Bu bedelin tarafıma ilk sözleşme zamanı belirtilmediği ve haksız bir şekilde alınmak istendiğini düşündüğüm için vermek istemiyorum.

Niyazi 37 Okunma

Cevaplar

  • Niyazi06 Mayıs 2013

    turkcell şikayetimle ilgili beni arayarak sorunun kendilerinden kaynaklandığını ve cayma bedelinin faturama yansımayacağını bildirdi.

  • Turkcell Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön