19 Ekim 2015

Turkcell Bilgilendirme Yapmadı!

0536284**** numaralı data hattının sahibiyim. 3 aylık faturam birikmiş ödedim. 2 gün önce bir mail aldım. 108,10 TL'lik bir fatura çıkartılmış. İçeriğine baktığımda ise hiçbir şey yazmıyor. Dün Turkcell müşteri hizmetlerini aradım. 3 ay ödenmediği için otomatik feshedilmiş. Bana bilgilendirme yapmadınız dediğimde zorunda değiliz dedi! Sonra böyle bir şey olamayacağını söyledim ve ısrar ettim, takım lideriyle görüştüm, biz size attık, dilerseniz hukuki haklarınızı kullanabilirsiniz dedi. Aynı hat için daha önce de haberim olmadan 7 ay müzik paketi satmıştı Turkcell bana! Şans eseri fark ettim de paramı geri aldım! Tüketici haklarına da yarın başvuracağım!

Ozan 233 Okunma

Cevaplar

 • Ozan21 Ekim 2015

  Hangi bilgi? Biz size sözleşmeniz bitti diye bilgilendirme mesajı attık! Bu mu bilgi? Turkcell bana böyle bir mesaj atmadı! Benim sözleşmemin otomatik olarak fesh edildiğine dair bir bilgim yok. Beni bilgilendirmeden sözleşmem 'borcum olmamasına rağmen' fesh edilmiş ve yaklaşık 10-15 TL gelmesi gereken faturam 109 küsur lira gelmiştir. Anladığım kadarıyla agent ve takım liderinizin dediği gibi 'bizi ilgilendirmiyor, gidin hukuki hakkınızı arayın, biz sizi bilgilendirdik' demekte ısrar ediyorsunuz. Pekala, hakkımı arayacağım, bu faturayı da ödemeyeceğim.

 • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2015

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 17.10.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ozan20 Ekim 2015

  Merhaba. Bu konuyu üzülerek buraya açmamın ve buradan da mağduriyetim giderilmezse tüketici haklarına başvuru yapacak olmamın sebebi müşteri hizmetlerinden size ulaşmış ve küstahça cevaplar almış olmamdır. Müşteri temsilciniz ve takım liderinizle görüşmemde hukuki yollara başvurun dilerseniz dendi. Bana hiçbir şekilde bilgilendirme mesajı yollanmadan böyle bir fatura ile karşı karşıya bırakıldım ve her ne olursa olsun bu faturayı ödemeyeceğim.

 • Turkcell Temsilcisi19 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön