28 Temmuz 2015

Turkcell Bilgilendirme Yapmadı...

05********22 numaralı Turkcell abonesiyim, 25.07.2015 tarihinde "bigünmb" yazarak 1 TL'ye 100mb aldım aynı gün ihtiyaç dahilinde tekrar almam gerekti fakat aynı gün 5 defa paketi satın aldıktan sonra tekrar 6. defa 1 TL'ye günlük 100mb aldığımı sandım. İnternete girmeye devam ettim. Sonrasında netim kesildi, telefonumu kontrol ettiğimde 6. paket alımım aktif olmadığını, 10 TL'ye yakın olan bakiyemden düşüm gerçekleştiğini öğrendim, mh2. defa görüşmemde günlük sınır 5 olduğunu söyledi.

Turkcell neden bir bilgilendirme ve internet paketi olmadan yapılan bağlantıya izin verdi, kesinti yapmadı, lütfen sizden ricam paket olmadan kesinti yapılan ücretin hemen tarafıma iade edilmesini rica ediyorum.

Emrah 393 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Temmuz 2015

    Müşterimizi 31.07.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön