28 Ağustos 2013

Turkcell Bilgilendirme Yapmadı!

Kamu bin tarifesi kullanıyorum. Daha önce devreden dakikalar ve joker mesaj olarak geliyordu. Herhangi bir bilgilendirme mesajı almadığımdan dolayı 600 dk aşım da bana 152 lira artı 288 TL ek olarak gönderilmiştir. Turkcell'in böyle bir şey yapması çok yanlıştır. Senelerdir Turkcell kullanıcısıyım taahhütlü cihaz aldığımdan dolayı hattımı iptal edemiyorum. Şikayetçiyim.

Hacı 92 Okunma

Cevaplar

  • Hacı08 Eylül 2013

    kurumsal bir firma olduğuna inanmıyorum artık...

  • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 02.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize devreden kamu paketi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön