29 Ocak 2015

Turkcell Bilgilendirme Yapmadan İşlem Yapıyor!

20.09.2014 tarihinde taahhütlü hat aldım. 24.09.2014 tarihinde iptal ettirip hazır karta geçtim, bugün e-devlete girdim Turkcell beni İzmir 21. icra dairesine mahkemeye vermiş bana şu kadar borcun var diye ne arandım ne mesaj ne de bir tebligat aldım.

Turkcell'i aradım ödemek için ana o da ne 314 TL ödemem gerekiyor insan telefonla arar bir haber verir kardeşim bir hat aldık 4 gün sonra tekrar hazır karta geçtik olan bu. Ayıptır be kardeşim mahkeme sonuçlanırsa bende itiraz hakkımı kullanacağım bakalım ne olacak?

Muhammet 68 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Ocak 2015

    Müşterimizi 31.01.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön