30 Eylül 2013

Turkcell Bilgilendirme SMS'i Gönderdi!

3 temmuz 2013'den beri telefonuma 1300 koduyla SMS'ler gelmekte, sorulara verilecek cevaplarla 20 veya 50 TL kazanacağımız belirtilmekte ve doğru cevap verdikçe Turkcell hesabımıza para eklendiği bildirilmektedir.

Direk Turkcell'den geldiğini düşünerek, (bu tür mesajları hiç okumazken) okuduğum bu mesajlara dalgınlıkla ve düşünmeden cevap vermiş bulundum. Turkcell'in kampanyası olduğunu düşünüp Turkcell'e de güvendiğimden tuzağına düşmüş gibi görünmekteyim. Sizden istediğim benim hesabıma bu tür bir paranın yatıp yatmadığını incelemeniz eğer yatmamışsa tarifem dışı ödemeleri bana iade etmenizdir.

Fatin 28 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Ekim 2013

    Müşterimizi 04.10.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi02 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön