Turkcell Bilgilendirme Mesajı Göndermiyormuş!

Berat E. |

Sözleşme, 10.07.2013 tarihinde bitiyor. Kullanmış olduğum paket 300+500 dakika her ay bunun üzerinden görüşme yapıyorum. İçinde bulunduğumuz ay içerisinde ve her hangi bir bilgilendirme olmaksızın sözleşme gereği hak kazanmış olduğum 500 dk'mı kesmiş Turkcell. Ben de bilgilendirme yapılır mantığıyla görüşmelerime devam ediyorum. Kaç dakikam kaldığını merak edip kendi isteğimle gönderdiğim SMS'e cevap olarak, dakikamın bittiği mesajı geliyor.

Ama 300 dk'mın ben 500 dk. daha var düşüncesiyle tekrar görüşmeler yapıyorum. İlerleyen günlerde fatura mesajı geliyor. Ay dolmamasına rağmen 98 TL gibi bir miktar. Müşteri servisini arıyorum ve aldığım cevap şu, "bilgilendirme mesajı göndermiyoruz".

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Görüşme Fatura Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  15:10

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 06.07.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.
  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş