Turkcell Bilgilendirme Mesajı Gelmiyor.

Tuba Ü. |

9.7.2015 tarihinde internetim olduğu için internete bağlandım ve bilgilendirme mesajı gelmediği için bağlanmaya devam ettim. Daha sonra birden bağlantım kesilince anladım ki içindeki tüm liralarım gitmiş, internetim bittiği halde bilgilendirme mesajı gelmiyor ya da liralarım bittikten sonra geliyor ve Turkcell'in hep yaptığı birşey bu. Sorunun çözümü için 532'yi aradım ama kimse cevap vermedi telefonlara.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Paket Aşım Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuba Ü.
  15 Temmuz
  12:59

  Turkcell normalde memnun Olduğum bir firma Olmasına rağmen son günlerde yaptığı bakiyeden haksız TL düşüşleri nedeniyle gözümdeki prestijini kaybetmeye başladı. Internetim var neden bakiyemden Düşüyor diyorum sistemde ekran kaymış aslında internetiniz yokmuş diyorlar. Peki bu benim problemim mi diyorum bizim de problemimiz değil diyorlar. Ve 532 yi aradığımızda şikayet alamadıklarını sadece öneri alabildiklerini Söylüyorlar. Sistemsel ekran kayması problemi sizin değil de benim problemim mi?

 • 11 Temmuz
  14:17

  Müşterimizi 11.07.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 10 Temmuz
  11:30

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.