02 Ağustos 2014

Turkcell Bilgilendirme Mesajı Gelmedi.

Geçen yıl Turkcell faturalı hat abonesi olup kayıt olduğum paketler hakkında bir yıl taahhütte bulundum ve önceki ay bu süre dolduğu için hem taahhütte bulunduğum kampanyaların hem de süre bitiminden dolayı yansıtılan ekstra konuşma ücretlerini faturama yansıtıldığını gördüm. Konuyla ilgili hiçbir bilgilendirme mesajı almadığımdan taahhüt süresinin sona erdiğini bilmiyordum. Müşteri temsilcisi arkadaşın ise bu konuda haklı olduğumu ve çalışmalarının devam ettiğini bildirdi. Kurumun alt yapı eksikliği yüzünden bugün ben neden daha fazla ödemek zorunda kalıyorum? Konuşma paketlerimi dolduramadığım halde bir de ekstra konuşma ücreti ödemem nasıl bir etik anlayışın ürünü olabilir.

Kadir 1.350 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Ağustos 2014

    Müşterimiz ile 04.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön