27 Ekim 2016

Turkcell Bilgilendirilme Yapılmadan Yıllık Abonelik Sonu Yüksek Faturaya Geçiş!

Kullanmakta olduğum interneti bol 4 GB internet, 500 dk konuşma ve 1000 SMS tarifeme aylık yaklaşık 50 TL fatura ödemekteyken son faturam 70 TL olarak geldi. Detay incelememde tarife ücretimi 69 TL olarak gördüm ve müşteri hizmetlerini arayarak durumu ilettim. Yıllık abonelik süresi dolduğundan aylık ücrete geçildiğini belirttiler. Geçen sene süre dolduğunda arandığımı ve yenilemeyi yaptığımı, bu ay içerisinde bu bilgilendirmenin yapılmadığını ve mağdur olduğumu belirterek tekrar aboneliğimin yenilenmesini istedim. Aynı tarifeye geçişin bir sonraki ay olabileceğini son faturada ödediğim fazla ücretin gelecek ay tekrar geleceğini, ancak 6 GB'lık versiyona geçersem 59 TL ödeyeceğimi ve gelecek ay tekrar arayarak 4 GB'lık versiyona geçebileceğimi belirtti. Zaten bilgilendirme eksikliğinden fazla ücret ödemişken bir de böyle bir zorundalığa maruz bırakıldım.

Eray 113 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 27.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön