17 Nisan 2013

Turkcell Bilgi Vermeden Hattım Kapatıldı!

Turkcell e hat iptalinde bulundum bana 48 saat içinde ulaşıp bilgi vereceklerini söylediler kimse tarafıma ulaşıp bilgi vermeden hattımı kapatmışlardır.

Oktay 48 Okunma

Cevaplar

  • Oktay 24 Nisan 2013

    tabiki ulaşamazsınız bide sanki kimsenin bilgisi yokmuş gibi size ulaşamadık. sizkapatmadınızmı kardeşim o telefony hemde sabah 05:07 de telefonla görüşürken sizin kadar ..... bir şirket görmedim. kalitenizi gördük.

  • Turkcell Temsilcisi21 Nisan 2013

    Müşterimizi 119.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmet[email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön