24 Eylül 2016

Turkcell Bilgi Kirliliği.

Hattıma bilgim dışında ücretli At Yarışları bilgilendirme servisi eklenmiştir. İptal etmek istiyorum ancak ulaşabileceğim ne web sitesinde ve ne de müşteri hizmetleri telefonunda yardım bulamıyorum. Bir saattir çözüm bulmak için ulaşabileceğim bir merci bulamıyorum. Sürekli yönlendirilmiş telesekreter hattında numara tuşlamaktan usandım.

Tahsin 254 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Eylül 2016

    Müşterimizin BTK'ya ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 26.09.2016 tarihinde e-posta yoluyla bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön