Turkcell Bilgi Güvenliği Problemi ve Haksız Ücret Talebi!

İbrahim E. |

Yaklaşık 15 yıldır Turkcell kullanıcısıyım, her ay ortalama 100 TL'yi geçmeyen bir ödemem var. Bu ay tarafıma 323 TL fatura çıkmış olup, sebebinin data hattı üzerinden bilgim ve onayım olmaksızın üyeliklerin yapılması ve bu işlemi yapmadığım halde muhatap olarak 3. şahıs firmalar ile görüşmem gerektiği bildirilmektedir.

Çözüm istediğimde biz çözemeyiz başınızın çaresine bakın gibi yönlendirmeler yapılmaktadır. Bu kadar yıldır Turkcell kullanıcı olduğum için kendimden utanır hale geldim Bu mesaj umarım herkese örnek teşkil eder. Çözüme kavuşana kadar da buradan şikayet yazmaya devam ediyor olacağım.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Nisan
  10:46

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 01.04.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 02 Nisan
  08:19

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.