23 Mart 2013

Turkcell Bilgi Alamadım!

Iphone karşılığında aldığım hattımı çok sık kullanmadığım halde yüksek miktarda olan faturalarını taahhüdüm olduğu için düzenli ödüyordum ancak birtakım sağlık sorunları nedeniyle 2 ya da 3 ay kadar faturalarımı takip edemedim ama sonra toplu bir şekilde ödedim ve tüm borcumu kapattım.

Daha sonra Turkcell bana telefonun bedeli olan 1880 TL yi ödemem gerektiğine dair mesaj gönderdi. Tüm reklamları için mesaj gönderen Turkcell bunun için bana hiçbir uyarı yapmadı öncesinde, telefonda tüm faturalarımı ödediğimi,borcum olmadığını ve buna itiraz ettiğimi,mağdur durumda olduğumu söylediğim halde hiçbir olumlu bilgi alamadım. Bunu bilerek yaptıklarını ve haksız kazanç olduğunu düşünüyorum.

Gökhan 12 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön