14 Ağustos 2015

Turkcell Bildirimsiz Mobil Ödeme Alınmış!

Ücretsiz gözüken bir uygulama için kayıt olduğumda mobil ödemeyle 56 TL direkt faturaya yansıtılmış. Bu ödeme öncesinde hiçbir şekilde bilgi verilmedi. Mobil ödeme özelliğini kullanmak istemediğim halde otomatik olarak açık hale getirilmiş.

15 yıllık bir abone olarak, kullanmadığım bu hizmetin ücretinin iadesini talep ediyorum.

Önder 56 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 17.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize mobil ödeme servisi ve fatura detayı hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Önder16 Ağustos 2015

    Hala dönüş yapılmadı. İnternetten arattığımda, aynı şekilde birçok kişinin daha dolandırıldığını fark ettim. Demek ki şikayetler dikkate alınmıyor.

  • Turkcell Temsilcisi14 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön