Turkcell Bildirimi Yapılmayan Var Olduğu İddia Edilen Borç!

Yasin A. |

05514257*** numaralı kapattırdığım hattıma kapama işleminden bilmem kaç ay sonra borç yansıtılmış. Ne mail var, ne posta, ne telefon, ne SMS bildirimi kafalarına göre borç yansıtıyorlar. Bana 05558291*** numarasından ulaşabilirler yada mail atabilirler. Pek cevap vereceklerini zannetmiyorum ama umut fakirin ekmeği ne yaparsın.

Etiketler :

Bilgilendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Kasım
  09:49

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Yasin A.
  11 Kasım
  16:37

  Ben sizi niye arayayım ki siz beni arayacaksınız. Arayacağım çağrıdan da para kazanacaksınız hatta tutup hatta bekleteceksiniz. Size kalsa havayı bile satarsınız. Allah size fırsat vermesin.

 • 11 Kasım
  16:30

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.