Turkcell Beyan Etmediği Halde Ceza Faturası Çıkartıyor!

Ertan A. |

Turkcell den 11 ay önce faturalı hat almıştım. Taahhüt vermiştim. Ancak 4 ay sonra farklı bir tarifeye geçtim. O tarifede taahhüt vermedim. Numaramı taşıdığım için şimdi fark faturası çıkarmak istiyorlar. Profesyoneller kulübüne mail attım. Arkadaşlar bana sözde mailde taahhüt verdiğime istinaden mesaj örneği atmışlar. Mesaj normal matbu. Bana geldiğini söylüyorlar.
Yıllardır çok sayıda Turkcell numarası kullandım. Sürekli kampanya tutarından fazla fatura geldiği için 2 numaramı da taşıdım.

Şimdi de Turkcell babanın çocuğuna ceza vermesi gibi fatura çıkaracağını ifade eden mesajlar atıyor. Numara taşıma işlemini yaptırdıktan sonra 8 kere mesaj attılar. Zararların faturasını tüketiciden çıkarmak istiyorlar.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Paket-Tarife Değişikliği Fatura Gönderimi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ertan A.
  30 Nisan
  11:29

  Bilgi vermek müşteriye haksızsınız,biz bunu size sölemiştik demek değildir.Burada yazılan şikayetime çözüm istiyorum ben cevap değil.

 • 25 Nisan
  16:56

  Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden kampanya kurgusu ,içeriği hakkında müşterimize bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş