07 Ağustos 2014

Turkcell Benim Bilgim Olmadan Kredi Kartımdan Para Çekilmiş!

09.07.2014 Tarihinde Sedefim İletişim tarafından kredi kartımdan 490 lira para çekilmiştir. Benim haberim olmadan yapılan bu çekimin neden yapıldığını öğrenmek için bu firmayı internette gözüken numaralarından aradım ve bana bir yanlışlık yapıldığını ve paranın bana iade edileceğini söylediler ve bana genel merkez numaralarını verip orası ile görüşmemi söylediler. Bu telefon numarasını arıyorum, fakat telefona kimse çıkmıyor ve bugün tarih 23.07.2014 bana hala para iadesi yapılmadı. Bu yanlışlığın düzeltilmesini istiyorum..

Kadriye 299 Okunma

Cevaplar

  • Kadriye'nin Teşekkür Mesajı12 Ağustos 2014

    İlgili kuruma şikayetim ile ilgilendikleri ve çözüme ulaştırdıkları için teşekkürlerimi sunuyorum..Saygılarımla

  • Turkcell Temsilcisi07 Ağustos 2014

    Müşterimiz ile 07.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize hatalı ödeme hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön