Turkcell Benim Adıma Karar Veriyor!

Anıl B. |

Turkcell sarı kutudan kazandığım puanlarım ile az önce aldığım Turkcell Shoptan 50 tl'lik hediye çekini kullanmaya çalışırken bir türlü kullanamadığım sonra da müşteri temsilcisini arayıp neden kullanamıyorum sorusuna verdiği sadece servislerde kullanabilirsiniz internet konuşma mesajlaşma paketleri ve TL yüklemelerinde kullanamazsınız cevabına ve madem öyle neden bunu oraya yazmıyorsunuz diyerek bir şikayet formu doldurulması isteğime rağmen temsilcinin bunun için şikayet edemezsiniz deyip benim adıma karar vermesini tebrik ediyorum. Turkcell bitmiştir.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Anıl B.
  09 Mayıs
  14:07

  musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Demişsiniz ama temsilciniz bu konuyu şikayet olarak kabul edemiyoruz diyor.Tutarsızlığa bak

 • 06 Mayıs
  11:40

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 05.05.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.