17 Eylül 2013

Turkcell Beni İcraya Vermiş!

Geçen yıl hayatımın en büyük hatasını yaparak Turkcell vınn aldım. Oturduğum evimde Turkcell vınndan yeterli hizmeti alamıyorduk. Turkcell ile görüştük konuştuk dediler çaresini bulacağız baz istasyonu kuracağız tamam dedik. Aradan bir süre geçti gelen mesaj bulunduğunuz bölgeye baz istasyonu kuramıyoruz diye. Turkcell bu şekilde slip attı.

Ben tekrar şikayette bulundum bu seferde tekrar bakacağız deyip silip attılar ve olan biten bir şey yok. ben 3-4 ay haksız yere ücret ödedim. Sonunda iade istedim bunun içinde Sözde cayma bedeli çıktı karşıma. Vınn cihazını kırıp attım aylardan beri ödemiyorum. Dün gelen mesajda icralık olduğumu öğrendim. Ben kullanmadığım hizmetin parasını ödemeyeceğim.

Uğur 189 Okunma

Cevaplar

  • Uğur 12 Ekim 2013

    Benim ve tanıdıklarımın hayatına turkcell giremez artık. haksız kazanç sağlamayı amaçlayıp insanları kandırmaya yönelik işler yapan bi şirket. Çok yazık.

  • Turkcell Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizi 20.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön