Turkcell Benden Habersiz Adıma Alınan Hatlar!

Gülten T. |

Kapatılması için gerekli işlemlerini başlattığım GSM numaraları kimler tarafından ve hangi bayilerden edinildiğini bilmek istiyorum. Gerekli incelemenin başlatılması için GSM operatörüne e-mail gönderdim ama bana verdikleri e mail adresini açamadım karşıma adsız diye gelmeyen açılamayan bir site çıktı. Velhasıl kendilerine ulaşamayınca ben de kapatılması için başvuru yaptım. GSM numaralarının kaç yıldır kullanıldığını öğrenmek istedim ama detay için savcılık dediler. Savcılığa vermeden önce ilk araştırmayı kendim yapmak istedim. Sonuçta kendi ihmalim mi (güven suistimali) yoksa imza veya evrak sahteciliği mi bilemedim. Bu işlemi yaptığım yeri tahmin ediyorum ama onlarda kapatmış.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mayıs
  08:53

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 05.05.2015 tarihinde imzalı dilekçesini tarafımıza iletmesi yönünde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 08 Mayıs
  10:37

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.