08 Mayıs 2015

Turkcell Benden Habersiz Adıma Alınan Hatlar!

Kapatılması için gerekli işlemlerini başlattığım GSM numaraları kimler tarafından ve hangi bayilerden edinildiğini bilmek istiyorum. Gerekli incelemenin başlatılması için GSM operatörüne e-mail gönderdim ama bana verdikleri e mail adresini açamadım karşıma adsız diye gelmeyen açılamayan bir site çıktı. Velhasıl kendilerine ulaşamayınca ben de kapatılması için başvuru yaptım. GSM numaralarının kaç yıldır kullanıldığını öğrenmek istedim ama detay için savcılık dediler. Savcılığa vermeden önce ilk araştırmayı kendim yapmak istedim. Sonuçta kendi ihmalim mi (güven suistimali) yoksa imza veya evrak sahteciliği mi bilemedim. Bu işlemi yaptığım yeri tahmin ediyorum ama onlarda kapatmış.

Gülten 107 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Mayıs 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 05.05.2015 tarihinde imzalı dilekçesini tarafımıza iletmesi yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön