Turkcell Belgelerimi Kaybediyor!

Salih E. |

09.09'da 3. kez gelen eksik abonelik işlemlerinden doğan eksik evrak bilgisi yüzünden çalıştığım avm'de bulunan Torium AVM İnanç Telekom'a gittiğimde bilgilerim eksiksiz olarak tamamlandı. 2 saat sonrasında bana işlemlerin tamamlandığı, tekrar bir daha böyle bir durumla karşılaşmayacağım söylenmiş olmasına rağmen 20.09 tarihinde yine aynı mesaj geldi.

Bugün tekrar gittim ve tekrar bayan bilgilerimi doldurdu. Şimdi söylediklerimi tekrarlıyorum. Turkcell kullandığım için pişmanım. Ben sizin bedava çalışanınız değilim, her istediğiniz an hastalığımdan dolayı gidemeyebilirim. Her defasında tamamladığım belgeleri kaybedip bir daha böyle bir mesaj gönderilirse mahkemeye gidip hakkımı arayacağım.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  15:24

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Salih E.
  26 Eylül
  11:16

  Bana verilen 48 saat bekleme süresi doldu ve bu saatten sonra artık iş mahkemeye kaldı

 • Salih E.
  26 Eylül
  09:32

  Bugün öğrendiğim bir durumu sizlerle paylaşmak istedim. Her türlü belgelerimi tamamlamış olmama rağmen turkcell 01.10.2014 tarihinde sözleşmemi feshediyormuş

 • 23 Eylül
  13:00

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.