27 Temmuz 2016

Turkcell Belge Eksikliği Ve İlgisizlik...

Belge eksikliği sebebiyle hattımı kapattılar, hat değişimi için gittiğim Afyon Şuhut ilçesindeki Bozdağ İletişime belgeleri yolladığını söylüyor, Turkcell müşteri hizmetleri telefonda halledemeyeceklerini söyleyip TİM'e (Turkcell iletişim merkezi) yönlendiriyor. Uşak Kocatepe Turkcell iletişim merkezi bir şey yapamayacağını söylüyor ve benim hattım kapanıyor. Koskoca Turkcell'de işimi yapabilecek bir tane personel yok

Gittiğim hiçbir abone merkezi ne kimliğimi soruyor bir şey halletmeyen o dükkanları açıyorlar veya telefonda konuştuğum müşteri hizmetleri ne etmeye orada oturuyorlar? Bir eksik belgeyi alacaksın işte ne iş yaparsın sen. Hepsinden şikayetçiyim çok kaliteli ama kullanamıyorsun ne kalite ama her yerde çekiyor. Sonuç hat kapanmıştır. Bir de sözde hattınız kapanırsa ulaşın diyor aklı selim temsilci!

Abdurrahman 108 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Temmuz 2016

    Müşterimizin Turkcell Forum'a ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 27.07.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Abdurrahman27 Temmuz 2016

    Teşekkürler sorunu Turkcell forumdan cetmen bey hallettiler

  • Turkcell Temsilcisi27 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön