27 Ekim 2014

Turkcell Bedava İnternet Kullanımı Yanıltması!

Turkcell iPhone 5c telefon aldım bununla birlikte aylık 250 MB ücretsiz internet kullanabileceğim söylendi ama sonradan faturama baktığımda 250 MB internetin 10 TL ile ücretlendirildiğini gördüm. O zaman neden telefon alırken ücretsiz internet diyerek insanları kandırıyorsunuz. Eğer Turkcell'de böyle kelime oyunları yapıyorsa demek ki artık Turkcell'den ayrılmanın vakti gelmiştir.

Yaklaşık 5 aydır kullanmadığım internet parasını da almaktadırlar. Bilginize artık Turkcell bayileri de bedava internet deyip faturanıza 10 TL ücret yansıtmaktadır. Eğer böyle bir yola başvurmuşlarsa gerçekten abone kayıpları yaşamaya başlamışlardır demektir.

Cengiz 268 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Kasım 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 29.10.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Cengiz 29 Ekim 2014

    Turkcell'den gelen mesajı aynen paylaşıyorum. "İlettiğiniz başvurunuzu değerlendirdik. Yaptığımız incelemede, cihaz kampanyası için imzaladığınız sözleşmeye uygun ücretlendirildiğinizi tespit ettik. İyi günler dileriz." Demekki cihaz kampanyası adı altında tarafımıza 5.000 usd ödemek zorundasınız deseler ödememiz gerekecek. İş ahlakınızı kınıyorum. Müşterilerinizi ücretsiz deyipte sözleşme imzalamışınız demeniz adil değildir. İphone ile görüşmelere başladım ve sözleşmenin tek taraflı iptali için hukuki yollara başvuracağım.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön