04 Ağustos 2016

Turkcell Baz İstasyonu Yetersizliği...

Turkcell çekme sorunu yaşamamalıdır. Madem bu kadar gelişmiş operatör sadece İstanbul odaklı değil de öbür illerin köylerine kadar her yerde çekmesi mümkün olmalıdır. Sene 2016 hala bu sorunu yaşıyoruz. Sevdiklerimizle Turkcell'in bu sorunu yüzünden konuşma fırsatımız olmuyor. Kampanyalara zam yapmak yerine bu konu üzerine de çalışmalarınızı yaparsanız seviniriz.

Göknil 79 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Ağustos 2016

    Müşterimiz ile 05.08.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön