19 Mart 2016

Turkcell Baz İstasyonu Sorunu Giderilmedi.

Bakırköy ve çevresinde 4 aydan fazla süredir telefonum ile görüşemiyorum defalarca Turkcell'i aramama istinaden en kısa zamanda baz istasyonu sorunu çözüleceğini söyleseler de aradan 4 ay geçmesine rağmen hala değişen bir şey yok Sokak sokak gezerek sinyal arıyorum firmanın belediye ile anlaşamamasının sıkıntısını neden ben yaşıyorum ki Turkcell Türkiye'nin en kapsamlı firması olmasına istinaden böyle zor durumda bırakıyor bizi bizlerden aldığınız hizmet bedelini helal etmiyorum size.

Gurkan 63 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Mart 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Gurkan 19 Mart 2016

    532 No.lu müşteri hizmetlerini aradım aldığım cevap olduğunuz her bölgeye baz istasyonu kurulamayacağını söyledi ben bakırköyde oturuyorum dağda yaşamıyorum burada telefonum çekmeyecek ise nerede çekecek bu ugrattığınız zararın karşılıgı olarak üstüne her ay fatura ücretini tahsil ediyorsunuz telafisi ne olacak merak ediyorum

  • Turkcell Temsilcisi19 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön