05 Ocak 2015

Turkcell Baz İstasyonu Problemi!

17 yıllık Turkcell müşterisiyim, 6 adet Platinum hattım var. Son 6 aydır; her 10 aramamdan 2'sinde sorun yaşardım. Son 1-2 aydır; her 10 aramamdan 5-6 tanesinde sorun yaşıyorum. Müşteri hizmetlerine telefon ettiğimde " Baz istasyonu kuramadıklarını, mahalle tepkisinden ve yasal mevzuat nedeniyle hizmet veremediklerini " alenen belirttiler. Hatlarımdan 3 tanesi taahhütlü ve hatlarımı kapattığım takdirde cayma bedelleri ile karşılaşacağım.

Hizmet veremediğini açıkça belirten Turkcell, sunamadığı hizmet için fatura kesmeye devam ettiği gibi; haklı sebepten hattımı iptal ettiğimde de cezai işlem uygulayacağını belirtiyor.

Batu 114 Okunma

Cevaplar

  • Batu 24 Mart 2015

    Halen konu ile ilgili çözüm odaklı geri dönüş sağlanmadı.

  • Turkcell Temsilcisi05 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön