05 Kasım 2013

Turkcell Baz İstasyonu Kurulumu!

Merkez mahallesinde 1118 sokakta şahsıma ait olup kurmakta olduğunuz baz istasyonu ile ilgili firma veya şirketinizden kimseyle görüşmemekle beraber imzamı başka bir evraktan alarak anlaşma yapılmış buna istinaden benimle kimsenin görüşmediğini belirtmek istedim.

Kurulum olursa anlaşmanın bizzat kendimle yapılmasını istiyorum iznim olmadan çalışma devam ederse avukatım tarafından hukuki işlemler başlatılacaktır.

Cemil 3.712 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Kasım 2013

    Müşterimizi 08.11.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi06 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön