15 Mart 2013

Turkcell Baz İstasyonu Kuracak Uygun Yer Yokmuş!

27. 02. 2013 tarih ve 2469*** nolu hizmet talebime vermiş olduğunuz cevapta "...bölgede uygun yer bulunmadığı için baz istasyonu kurulumu yapılamamaktadır. " şeklinde yuvarlak cevabınızdan rahatsız oldum.

Sebebine gelince belirttiğim bölge kırsal alan haddinden fazla, nasıl oluyor da uygun yer bulunamıyor. Yaptığınız araştırmayı gerçekten merak ediyorum? Söz konusu yerleşim yerlerinde bulunan abone sayınızla (Karlılık Politikanız) ilişkili olduğu kanısına kapılmıyor değilim.
Vermiş olduğunuz cevapta uygun yer önerimi sormuşsunuz, operatörünüz o yerleşim yerlerinin yetkilileri (Muhtar) ile irtibata geçebilirse emin olun size uygun yer konusunda yardımcı olacaklardır.

İlhan 64 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimize Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 28.02.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterimizin iletmiş olduğu sinyal sıkıntısı teknik ekiplerimize iletilmiş olup, yapılan inceleme sonucu müşterimiz ile paylaşılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön