08 Mayıs 2015

Turkcell Baz İstasyonu Kirası!

Her yıl Turkcell'den ödenecek kira gecikiyor, bu yüzden 2015 yılı Nisan 6' da yatacak para hala daha yatmadı. Sürekli oyalıyor kiralayan şirket. Lütfen bir an önce ödeme yapılmasını rica ediyorum.

Oktay 189 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Mayıs 2015

    Müşterimizi 11.05.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Oktay08 Mayıs 2015

    Müşteri hizmetlerinize ulaşabilip sorunu çözebilseydim zaten buraya şikayette bulunmazdım.

  • Turkcell Temsilcisi08 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön