23 Eylül 2016

Turkcell Baz İstasyonu Kaldırıldı Telefonlar Çekmiyor...

Oturduğum semt olan Rami'de kaldırılan baz istasyonu sonucu telefonlarımız da oldukça büyük sıkıntılar yaşıyoruz. Telefonlarımız çekmiyor. Kimseye ulaşamıyoruz, bize ulaşamıyorlar. Bu sıkıntının bir an önce düzeltilmesini istiyoruz. Aksi takdirde büyük bir operatör olan Turkcell büyük bir kitle kaybedecektir. Bende dahil olmak üzere çevremde ki herkes bu durumdan oldukça şikayetçi. Bu duruma bir çözüm getirilmediği takdirde operatörümü değiştireceğim ve siz müşteri kaybedeceksiniz. Zaten aradığımız da telefonlar açılmıyor sorun gidermiyorsunuz büyük kayıp. Müşteri memnuniyeti yok.

Oktay 268 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Eylül 2016

    Müşterimiz ile 27.09.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön