23 Ağustos 2016

Turkcell Baz İstasyonu Jeneratörü!

Başakşehir 4.etap 1.kısımda b:39 ile b:40 arasında bulunan yeşillik alanda bir Turkcell baz istasyonunun dibinde gece gündüz 1-2 aydır aralıksız jeneratör çalışıyor. Kesildi kesilecek derken halen devam ediyor. Hava sıcak olduğu için cam kapatamıyoruz. Sürekli evde yüksek bir gürültü var, evde çocuk uyuyamıyor biz uyuyamıyoruz. Bir insanın kendi hanesinde huzurla oturmasını engellemeye hiç kimsenin hakkı yoktur. Bu konu kısa sürede çözülmezse mahkemeye vereceğimi firmaya buradan bildiriyorum. Canımızdan bezdik.

Oğuzhan 158 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ağustos 2016

    Müşterimiz ile 24.08.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön