07 Ekim 2015

Turkcell Bayrampaşa'da Mahallemizde Çekmiyor!

İstanbul'un göbeğinde Bayrampaşa Yıldırım Mahallesinde oturuyorum. Evim gayet merkezi lokasyon da ve yeni bina (1 aylık). Ancak ne hikmetse eşimin ve benim kullandığımız Turkcell hatlarımız sadece cam kenarında o da zar zor çekiyor. Diğer operatörlere ait hatlarda hiçbir sıkıntı yaşanmazken sadece çekim gücüyle alakalı milyonlarca dolarlık reklam yapan Turkcell hattımın çekmiyor oluşu çok garip!

Müşteri hizmetlerini aradığımda bölgede iyileştirme çalışması yapıldığı (!) ancak çalışmanın sonuç vermesi için beklememiz gereken süreyle alakalı bilgi veremeyeceklerini söylediler. Ben de hattımı başka operatöre taşımak zorundayım demek ki (!) Konuyla alakalı Turkcell yetkililerinden çözüm bekliyorum!

Burak 55 Okunma

Cevaplar

  • Burak08 Ekim 2015

    Daha önce verilen bilgiler tekrar verildi, yani sorunun cozumuyle alakalı bir sonuç çıkmadı. Sorun hala devam ediyor, tani Turkcell hala çekmiyor!

  • Turkcell Temsilcisi08 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 08.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Kapsama alanı ile ilgili bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön