01 Ekim 2014

Turkcell Bayisinin Sözleşmeden Vazgeçmemesi!

Ben 29.09.2014 tarihinde saat 15:00 sularında Karasu Turkcell İletişim Merkezine ait iş yerine giderek Samsung Galaxy Note 3 beğendim. Turkcell bayii çalışanları telefonun ellerinde olmadığını yarın 30.09.2014 tarihinde telefonu alabileceğimi söyleyerek bana sözleşme imzalattılar.

30.09.2014 tarihinde 12:30 sularında bayiye giderek telefonu almaktan vazgeçtiğimi alt modellerden birini almak istediğimi beyan ettim, bayii böyle bir şeyin olamayacağını belirtti. Bende müşteri hizmetlerini aradım müşteri hizmetleri bayinin bakacağını belirtti(kayıtlıdır) Bayiye tekrar gittim yine olmayacağını belirttiler. Bu konu hakkında Turkcell'e de şikayet dilekçesi bıraktım. Telefonu almadım bayide.

Kenan 491 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Ekim 2014

    Müşterimiz ile 03.10.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize cihaz kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön