29 Ağustos 2013

Turkcell Bayisine Verilen Telefonun Kaybolması!

18 Temmuz tarihinde Samsung s3 telefonumun şarjı çalışmadığı için telefonumla beraber Turkcell'in Etiler Akmerkez'deki Baltürk Bayisine teslim ettim. 20 iş günü geçtiği halde telefonumu geriye teslim etmediler. Baltürk Bayisine gittiğimde serviste olduğunu söylüyorlar. Servise sorduğumda böyle bir telefonun kendilerinde olmadığını söylüyorlar.

Turkcell müşteri hizmetlerine bir çözüm bulması için şikayet ettim. Turkcell müşteri hizmetleri ise kendi bayisine ulaşamadıklarını servise sormamı istiyorlar. Kendilerinin yardımcı olamayacağını söylüyorlar. Bir an önce telefonumun geriye verilmesini istiyorum.

Alpay 50 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön