19 Mart 2013

Turkcell Bayisine Söz Geçiremiyor!

Turkcell'den taahhütlü bir iphone 5 cihazı aldım daha doğrusu aldığımı zannettim. Telefonumu garantiye gönderdiğimde Turkcell'in anlaşmalı garanti bayisinde değil de Vodafone'ya ait bir garanti firmasında buldum. Sadece Turkcell'le çalışan bir bayi (Acıbadem Şengüller) bana Vodafone'nun ithal ettiği ve o firmanın garanti şirketine ait bir telefon satmış bulunmakta.

Sözleşmemdeki IMEI numaramla bana verilen telefon birbirini tutmamakta ve sınırsız müşteri memnuniyeti olduğunu savunan Turkcell bana bu konuda birşey yapamayacaklarını bayinin beyanının doğru olduğunu kabul ettiklerini söylediler. Nerde müşterinizin hakkını korumak? Bayi bana istediğini satıyor ve siz buna müdahale edemiyorsunuz.

Elif 29 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 14.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize bayi şikayeti hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön