Turkcell Bayisinden Şikayetçiyim.

Şenol A. |

Kızım E.... A.... yaklaşık 1,5 ay önce Cumhuriyet Mah. İsmet İnönü Bul.30/A Atakum/Samsun adresindeki Ümit İletişim'den 130 TL'ye 2.el cep telefonu almıştır. Bu alışveriş; 18 yaşından küçük olan kızım ile Ümit İletişim'in işletmecisi Ü... E.... arasında, bilgimiz olmadan gerçekleşmiş, herhangi bir fatura verilmemiştir.

Olayı öğrendiğimizde, Turkcell temsilcisi Ü... E... bizi 15 gün oyalamıştır. Son görüşmede, yardımcı olamayacağını beyan etmiştir. 18 yaşından küçüklerin kendi iradeleri ile borçlanmalarının mümkün olmaması nedeniyle; velilerinin onayı olmadan, bu alışveriş yapılamaz. Bu kapsamda, Turkcell firmasından, temsilcisi Ümit İletişim'in işletmecisi Ü... E....'tan şikayetçiyim.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Haziran
  09:38

  Müşterimizi 19.06.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 14 Haziran
  10:26

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.