Turkcell Bayisinden Şikayetçiyim.

Haşmet Y. |

Hattım çalındı tekrar kart çıkarmaya Ankara Ankamall AVM alt kat Turkcell bayisine gittim. Abi kart 16 tl vermeyelim 25 tl'ye faturalı tarifeye çevirelim kart parası verme 8 tl'ye 500 dk konuşursun ay dolmadan geri kontörlüye çevirim dedi. 4-5 kere bak geçiş yapmazsan fatura gelir dedim yok abi diye 40 yemin etti defterine not aldı sözde. Diğer ay dolumunda *123 yaptım baktım hala faturalı evin oradaki bayiden kontörlüye geçtim 50 tl ödedim, şimdide 40 tl borç mesajı geldi. En kısa zamanda başka operatöre geçeceğim. Gerekirse 4000 tl harcarım ödemem başka TC ile hat açıldı.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Haşmet Y.
  10 Ekim
  16:06

  şikayetimi özetlersek ben bütün evraklarımı imzaladım kontörlü hatta geçmek için bayiniz işleme koymamış ay dönümü oldu kullanmadığım halde fatura yansıtıldı tarafıma... bayinizin hatasını ben çekmek zorunda değilim

 • 10 Ekim
  15:11

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 09 Ekim
  10:33

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.