24 Ağustos 2013

Turkcell Bayisinden Habersiz İşlem Yapıldı!

Halkbank kredi kart ekstrem de bana ait olamayan 3 adet 180 TL tutarında www. turkcell. com. fatura İstanbul adresinden toplam 14. 07. 2013 tarihinde çekim gerçekleşmiş. Benim Turkcell hattım yok, hiç Turkcell hatta kullanmadım. Bu ne iştir ? Nasıl olur da çekim gerçekleşir. Halkbank'asına şikayetimi bildirir dilekçeyi yazdım gönderdim.

Durumun olumsuz sonuçlandığını söylediler . Beni de baya bir beklettiler. Sonra yeniden şikayetimi bildirir dilekçeyi yazdım gönderdim. İncelenecek dediler. Bu işlemin hangi telefon numarasına ya da hangi Turkcell şubesinden yapıldığını bana bildirin diyorum. Bunu göremeyiz diyorlar . Sizden bu mağduriyetim hakkında incelemenizi yapmanızı ve bunun giderilmesini istiyorum.

Orhan 39 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 28.08.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön