04 Ocak 2016

Turkcell Bayisinden Alınan Kılıf 7 Günde Kırıldı.

6 Aralık tarihinde Ankara Cepa Turkcell bayisinden iPhone 6S kılıfı aldım. 14 Aralık tarihinde kendilerine teslim ettim. 4 tarafından çatlamış bir kenarından parça kopup düşmüş haldeydi. 90 TL ücret verdim ve aynısı iş arkadaşımın da başına geldi. Şubeye para iadesi istediğimi söylediğimde bu kılıfların başka rengindeki sorunu kabul ettiklerini bu renkte sorun olmadığını değişim yapacaklarını söylediler. Bu gayet geçiştirme cevabı. Ayrıca sebep olarak kendilerinin "franchise" olduklarını bu yüzden sahiplerinin kabul etmediklerini söylediler fakat ben oraya Turkcell'e güvenerek gittim. Yoksa gidip normal bir mağazadan alırdım. Turkcell'in bu durumlarda müdahil olmasını istiyorum.

Duygu 76 Okunma

Cevaplar

 • Duygu13 Ocak 2016

  Turkcell aynen söylediği gibi şubelerindeki cihaz, aksesuarların sorumluluğunu almıyor, nitekim beni arayıp sorunumu soran kimse de olmadı. Madem sorumluluk almayacaklar şubelere neden Turkcell ismi veriyorlar anlayabilmiş değilim. Sorunumu Teleset çözdü sağ olsun, fakat Cepa şubesi üzerinden değil. Cepa şubesi ve şube müdür Şaban Bey ile sorunlar yaşadık çok canımız sıkıldı kesinlikle oraya gitmemenizi tavsiye ediyorum. Tekrar söylemek istiyorum mağazanın adında Turkcell görüp oranınTurkcell güvencesinde olduğunu düşünmeyin sadece adını veriyor, satılan cihaz/aksesuarların hiçbirinin arkasında durmuyor.

 • Turkcell Temsilcisi13 Ocak 2016

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Duygu08 Ocak 2016

  Turkcell bu mesajı bıraktı, ulaşıp sorun çözme aşamasında değiliz. Mağaza ürünümü 5 Ocak tarihinde değiştirdi, 3 gün oldu ve yine 4 kenarından çatladı. Tekrar tekrar kırılacağını bildiğim ürünleri satın almak istemiyorum. Üstelik bu durumu mağaza çalışanlarıyla halletmek de ayrı bir sıkıntı. Turkcell ne zaman çözüm amacıyla dahil olacak merakla bekliyorum!

 • Turkcell Temsilcisi04 Ocak 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön