29 Ekim 2013

Turkcell Bayisinde İznim Dışında Hat Değişikliği Yapıldı!

Kullanmakta olduğum Avea hat iznim olmadan dışında Turkcell'e taşındı. Hattı kullanamadım bu kez Vodafone'a taşıdım. Hattı 1 hafta kullanamadan tekrar iznim dışında Turkcell'e taşındı ve bu 1 ay içinde üç veya dört kez oldu. Bunun hangi bayi tarafından yapıldığını öğrenmek istiyorum ve şikayetçi olmak istiyorum. Savcılığa şikayet duyurusunda bulundum. Kısa zaman içerisinde sorunuma cevap verip 0531794**** bu numarayı arasanız teşekkür ederiz.

Şenay 52 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Kasım 2013

    Müşterimiz ile 07.11.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize hat aktivasyon süreçleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi03 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön