14 Mayıs 2014

Turkcell Bayisi Zorla Telefon Sattı!

Kuzenim Turkcell bayisi tarafından yanlış bilgilendirme yaparak tarife değişimi sırasında telefon almaya zorlanmıştır.

Geçmek istediği konuşma tarifesinin ancak bu telefonu alırsa gerçekleşeceğini söyleyerek telefon satılmıştır. Ertesi gün diğer bayilerden aynı tarifeye bu telefonu almadan da geçilebileceğini öğrenince telefonu iade etmek istemiş ancak bayi bunu kabul etmemiştir.

Konu ile ilgili Turkcell'e başvurulduğunda yine olumsuz cevap alınmıştır. Bu davranışı Turkcell'e hiç yakıştıramadık. Hem etik olarak yanlış hem de kanunen yanlış yapılmıştır.Ürünün iade alınmasını talep ediyoruz.

Seydı 166 Okunma

Cevaplar

  • Seydı 15 Mayıs 2014

    Turkcell şikayetimi bile okumadan kopyala yapıştır cevap vermiş. Ben zaten verdiğiniz bilgiye istinaden sizden şikayetçiyim. Sizi ve bayinizi bu konuda ETİK olmaya çağırıyorum...

  • Turkcell Temsilcisi14 Mayıs 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 30.04.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön