Turkcell Bayisi Yanlış Bilgilendirip Mağdur Etti!

İrem K. |

Hazır kart olan hattımda Genç Tarifeden, Genç Plusa geçmek için Turkcell'e gittim. Görevli faturalı hat kampanyasına geçmem için beni yarım saat ikna etmeye çalıştı. İstemiyorum dediğim halde bir ay dene bir şey kaybetmezsin bir ay sonra istemezsen iptal ederiz ek olarak sadece 2 lira ödersin dedi, ben de peki o zaman deneyeyim bir ay dedim.

1 ay sonunda vazgeçtim ve iptal etmek için gittim. İlk fatura çıkmadan iptal edilmiyor bir sonraki ay gel dediler. Bir sonraki ay gittim iptal için 2 lira faturana yansıyacak onun dışında bir ücret yok dediler ve iptal işlemini gerçekleştirdiler. Bir kaç gün sonra 532'den beni arayıp iptal ettiğiniz için 47 lira vergi ödeyeceksiniz dediler. Dava edeceğim o bayiyi!

Etiketler :

Personel Davranışı Personel Eksik Bilgilendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Aralık
  15:00

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 25.12.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş